Piękna kuchnia w stylu Modern Classic

Piękna kuchnia w stylu Modern Classic została zaprojektowana w dużym pomieszczeniu, co pozwoliło na uwzględnienie zarówno funkcjonalnych elementów przechowywania, jak i estetycznych akcentów. W centralnej części kuchni umieszczono dużą wyspę oraz stół, oba wykonane w dekorze starego drewna, co dodaje wnętrzu rustykalnego uroku.

Fronty szafek zostały wykonane z mdfu lakierowanego, charakteryzują się szeroką ramką, co nawiązuje do klasycznego stylu. Kontrastują one z jasnym, złotawym blatem granitowym o połyskującej powierzchni, który zajmuje dużą przestrzeń roboczą. Dodatkowo, kuchnię zdobią uchwyty w kolorze inox, które dodają nowoczesności, oraz tradycyjny okap Falmec Boston, wykonany ze stali lakierowanej na antracyt, z przednią krawędzią pokrytą miedzią.

W strefie roboczej nad szafkami dolnymi znajduje się duża, pięciopalnikowa płyta gazowa oraz podwieszany zlew ceramiczny. W wysokiej zabudowie widoczne są także piekarnik oraz ekspres do kawy. Przedłużeniem zabudowy są półki schowane za żaluzjami, które pozwalają na dyskretną przechowywanie czajnika czy robota kuchennego znajdującego się na blacie.

Na dużej ścianie kuchennej zastosowano płytki gresowe w dwóch różnych kolorach, oddzielone ozdobnym dekorem. Ten element dodaje stylowego akcentu i nadaje charakteru całej kuchni.

Całość urządzenia kuchni w stylu Modern Classic tworzy harmonijną kompozycję, która łączy elementy klasyczne i nowoczesne, nadając wnętrzu elegancji i funkcjonalności.

Marzenie, które staje się rzeczywistością.

Archidom - Twój przepis na idealną kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia aby cieszyć się wyjątkową kuchnią skrojoną na miarę.