Naturalne drewno w kuchni

Ta kuchnia prezentuje się niezwykle dekoracyjnie dzięki wysokiej zabudowie z forniru w kolorze dębu flader. Fornir, będący naturalnym materiałem, doskonale oddaje charakterystyczną strukturę i barwę drewna. Dąb flader został również wykorzystany do zabudowania wyspy kuchennej od strony dziennej, co nadaje harmonijnego wyglądu całej przestrzeni.

Widzimy tu wiele elementów wysokiej zabudowy, które pełnią funkcję zarówno praktycznego wyposażenia kuchni, jak i tworzą efektowne ściany meblowe sięgające aż pod sufit. Meble w strefie roboczej oraz zabudowie z piekarnikiem wykonane są z matowego, lakierowanego MDF-u o złamanej bieli, co dodaje subtelności i elegancji pomieszczeniu.

Dolne szafki zostały pokryte pięknym, granitowym blatem o bogatych żyłkach, na którym znajduje się podwieszony zlew. Ten sam szczotkowany granit ozdabia również wyspę kuchenną, tworząc spójną całość.

Na ścianie pełniącej funkcję ochronną znajduje się szkło lacobel, które jednocześnie dodaje stylu i ułatwia czyszczenie. Ta kuchnia nie tylko jest funkcjonalna, ale również piękna, zachwycająca swoim wyglądem, który niezmiennie będzie cieszył oko przez wiele lat.

Marzenie, które staje się rzeczywistością.

Archidom - Twój przepis na idealną kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia aby cieszyć się wyjątkową kuchnią skrojoną na miarę.