Meble kuchenne w stylu Modern Classic w zabudowie wysokiej

Meble kuchenne w stylu Modern Classic w zabudowie wysokiej doskonale komponują się z ciemnobrązowym fornirem na tle ściany. Taka wysoka zabudowa meblowa oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, na przykład umożliwia umieszczenie dwóch piekarników, tak jak na zdjęciach, lub piekarnika i ekspresu do kawy w wygodnej zabudowie równoległej, podobnej do tej prezentowanej w kuchni. Istnieje również opcja umieszczenia jednego urządzenia pod drugim.

Zabudowa meblowa ma także funkcję ukrycia lodówki i dużej szafy kuchennej. Meble wykonane są z lakierowanego MDF-u z szeroką ramką w kolorze złamanej bieli, co nadaje im elegancki i nowoczesny wygląd. Granitowy blat, szczotkowany w satynowym wykończeniu, stanowi część roboczą, na której wbudowana jest płyta gazowa pięciopalnikowa oraz zintegrowany z blatem.

W drugiej części blatu znajduje się funkcjonalny barek z forniru, który harmonizuje z wykończeniem ściany. Ważnymi elementami dekoracyjnymi tej kuchni są okazały okap wyspowy marki Falmec, który nie tylko zapewnia optymalne oświetlenie nad wyspą, ale także stanowi wyjątkową ozdobę. Przykręcane uchwyty meblowe dodają kuchni charakteru, a sąsiadującą ściankę ozdobiono dekorem z białej cegły, co nadaje pomieszczeniu unikalny wygląd.

W rezultacie mamy przestronną i elegancką kuchnię w stylu Modern Classic, która doskonale wykorzystuje wysoką zabudowę meblową i harmonizuje z ciemnobrązowym fornirem na ścianie.

Marzenie, które staje się rzeczywistością.

Archidom - Twój przepis na idealną kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia aby cieszyć się wyjątkową kuchnią skrojoną na miarę.