Kuchnia klasyczna biała

Ponadczasowa, klasyczna kuchnia Adriana w delikatnym popielatym kolorze jest prawdziwym arcydziełem designu. Centralnym punktem uwagi jest piękna zielona mozaika Raw Decor Aurora Green, która doskonale wpasowuje się w całą kompozycję. Elegancję wnętrza podkreślają złote dodatki w postaci klasycznych uchwytów Buster+Punch Pull Bar, listwy przy mozaice, okapu i armatury.

Na ścianie widoczna jest przepiękna okładzina Dekton Entzo, która nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także jest odporna na wysoką temperaturę i zarysowania. Dzięki temu, kuchnia będzie zachwycać swoim pięknem przez wiele lat.

Blaty wykonano z konglomeratu Silestone Poblenou, a ich wykończenie w stylu Suede nadaje im efekt zamszu. To nie tylko dodaje elegancji, ale również jest praktyczne, ponieważ zapewnia doskonałą trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Całość kompozycji tworzy harmonijną przestrzeń, w której ponadczasowy design spotyka się z funkcjonalnością. Kuchnia Adriana jest idealnym miejscem do przygotowywania wykwintnych dań, a jednocześnie stanowi piękne wnętrze, w którym każdy detal jest starannie przemyślany i dopracowany.

Marzenie, które staje się rzeczywistością.

Archidom - Twój przepis na idealną kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia aby cieszyć się wyjątkową kuchnią skrojoną na miarę.